PV36W201C01B00
Bourns
Res Cermet Trimmer 200 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.19mm (9.53 X 4.83 X 10.55mm) Pin Thru-Hole Tube
描述 +
Search Keywords: PV36W201C01B00
  • 部件编号:
    PV36W201C01B00
  • Resistance Value:
    200 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 10.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C