PTV09A-4020F-B502
Bourns
Potentiometer - Carbon - 0.05W - 5kohm - 20V - 20% - 1 Turn(s)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +