PTV09A-4020F-B105
Bourns
Res Carbon Film POT 1M Ohm 20% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (11.4 X 12.5 X 23.8mm) Pin Bracket Mount/Through...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +