PTA2043-2010CIB104
Bourns
Res Carbon Film POT 100K Ohm 20% 0.1W(1/10W) (35 X 9 X 19.5mm) Pin Thru-Hole Automotive
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PTA20432010CIB104
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PTA2043-2010CIB104
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole11434
  • Number of Turns:
    N/R
  • Termination Style:
    Pin11449
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    2011450%
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Dimension:
    35 x 9 x 19.511440mm
  • Operating Temperature:
    -10 to 50 °C