PM43-100M-RC
Bourns
Inductor Power - Bobbin Core - 4.5 x 4 x 3.2mm - 10 µH - 1KHz - 1.15A - 180m Ohm.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PM43100MRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PM43-100M-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Current:
    1.15 A
  • Maximum DC Resistance:
    180 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C