PM3316-151M-RC
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 12.7 x 10 x 5mm - 150 uH - 1KHz - 800 mA - 590m Ohm.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PM3316151MRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PM3316-151M-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    150 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    800 mA
  • Maximum DC Resistance:
    590 mOhm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C