PM2120-100K-RC
Bourns
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz Iron 13.9A 7mOhm DCR Box
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PM2120100KRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PM2120-100K-RC
  • COO:
    HN
  • ECCN:
    EAR99
    63
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    13.9 A
  • Maximum DC Resistance:
    7 mOhm
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C