PM1210-3R3J-RC
Bourns
Inductor RF Molded Bobbin Core 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
描述 +
Search Keywords: PM12103R3JRC
  • 部件编号:
    PM1210-3R3J-RC
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Type:
    Chip
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    180 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.2 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C