PDB12-H4301-103BF
Bourns
Res Carbon Film POT 10K Ohm 20% 0.08W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (12.4 X 34.6mm) Pin Bracket Mount/Through Hole
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PDB12H4301103BF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PDB12-H4301-103BF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Bracket Mount/Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Tur ns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Dimension:
    12.4 x 34.6 mm
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C