NPS2T-100RF1
Bourns
Res Thick Film 100 Ohm 1% 25W ±100ppm/C TO-126 Gull Wing SMD
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +