MOV-20D911K
Bourns
Var MOV 550VAC/745VDC 6500A 910V Thru-Hole Radial Bulk
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MOV20D911K
  • 部件编号:
    MOV-20D911K
    EAR99
    200
  • Varistor Voltage:
    910 V
  • Clamping Voltage:
    1500 V
  • Clamping Current:
    100 A
  • Dimension:
    8.2 x 28 x 23 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    550 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    745 V
  • Maximum Surge Current:
    6500 A
  • Lead Pitch:
    10 mm
  • Energy:
    282 J
  • Technology:
    Metal Oxide15470
  • Tolerance Voltage:
    10 %