MOV-14D820K
Bourns
Var MOV 50VAC/65VDC 4500A 82V Thru-Hole Radial Bulk
描述 +
Search Keywords: MOV14D820K
  • 部件编号:
    MOV-14D820K
  • Varistor Voltage:
    82 V
  • Clamping Voltage:
    135 V
  • Clamping Current:
    50 A
  • Dimension:
    3.8 x 20 x 16.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    50 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    65 V
  • Maximum Surge Current:
    4500 A
  • Lead Pitch:
    7.5 mm
  • Energy:
    22 J
  • Tolerance Voltage:
    10 %