MOV-14D511K
Bourns
Var MOV 320VAC/415VDC 4500A 510V Thru-Hole Radial Bulk
描述 +
Search Keywords: MOV14D511K
  • 部件编号:
    MOV-14D511K
    EAR99
    600
  • Varistor Voltage:
    510 V
  • Clamping Voltage:
    845 V
  • Clamping Current:
    50 A
  • Dimension:
    5.5 x 20 x 16.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    320 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    415 V
  • Maximum Surge Current:
    4500 A
  • Lead Pitch:
    7.5 mm
  • Energy:
    125 J
  • Tolerance Voltage:
    10 %