MOV-07D471K
Bourns
Var MOV 300VAC/385VDC 1200A 470V Thru-Hole Radial Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MOV07D471K
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    MOV-07D471K
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Varistor Voltage:
    470 V
  • Clamping Voltage:
    775 V
  • Clamping Current:
    10 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    5 x 11 x 9 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    300 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    385 V
  • Maximum Surge Current:
    1200 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Energy:
    30 J
  • Size Code:
    N/R
  • Technology:
    Metal Oxide
  • Tolerance Voltage:
    10 %