MH4516-800Y
Bourns
Ferrite Beads High Current Chip 80Ohm 25% 100MHz 3A 0.05Ohm DCR 1806 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +