MF-USHT035KX-2
Bourns
PTC Resettable Fuse 0.35A(hold) 1.75A(trip) 30V 20A 1W 1s 0.4Ohm SMD Solder Pad 1210 T/R Automotive
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MFUSHT035KX2
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    MF-USHT035KX-2
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Hold Current:
    0.35 A
  • Trip Current:
    1.75 A
  • Maximum Current Rating:
    20 A
  • Maximum Voltage Rating:
    3011032V
  • Maximum Trip Time:
    1@8A s
  • Minimum Initial Resistance:
    0.4 Ohm