MF-RM005/240-0
Bourns
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.12A(trip) 240VAC 0.9W 10s 18.5Ohm Radial 8.3 X 3.8mm Bulk
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MFRM0052400
  • 部件编号:
    MF-RM005/240-0
    EAR99
    3000
  • Hold Current:
    0.05 A
  • Trip Current:
    0.12 A
  • Maximum Current Rating:
    N/A
  • Maximum Voltage Rating:
    240 VAC
  • Maximum Trip Time:
    10@0.25A s
  • Minimum Initial Resistance:
    18.5 Ohm