MF-R185-AP-99
Bourns
PTC Resettable Fuse 1.85A(hold) 3.7A(trip) 30V 40A 1W 8.7s 0.04Ohm Radial 12 X 3mm Ammo Automotive
+ see all
产品说明书 附件
符合 RoHS 规定
Discontinued
Ammo 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MFR185AP99
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    MF-R185-AP-99
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Hold Current:
    1.85 A
  • Trip Current:
    3.7 A
  • Maximum Current Rating:
    40 A
  • Maximum Voltage Rating:
    30 V
  • Maximum Trip Time:
    8.7@9.25A s
  • Minimum Initial Resistance:
    0.04 Ohm
  • Maximum Initial Resistance:
    0.07 Ohm