MF-R1100-2
Bourns
PTC Resettable Fuse 100A 20s 16V 0.003Ohm 2-Pin Thru-Hole T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +