FW50A10R0JA
Bourns
Res Wirewound 10 Ohm 5% 5W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
AMMO 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: FW50A10R0JA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    FW50A10R0JA
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    5 W
  • Resistance Value:
    10 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Ammo
  • Dimension:
    18 x 7.5 mm