DR331-113BE
Bourns
Common Mode Chokes Dual 11uH 100kHz 0.5A 0.12Ohm DCR SMD Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +