CW201212-12NJ
Bourns
Inductor RF Wirewound 0.012uH 5% 250MHz 60Q-Factor Ceramic 0.6A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CW20121212NJ
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CW201212-12NJ
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    0.012 uH
  • Type:
    RF
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    0.6 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.08 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C