CW100505-39NJ
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 39nH 5% 100MHz 8Q-Factor Alumina Ceramic 150mA 1.7Ohm DCR 0402 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CW10050539NJ
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CW100505-39NJ
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Inductance:
    39 nH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Laser Cut
  • Maximum DC Current:
    150 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.7 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C