CST0612-FC-R002E
Bourns
Res Metal Alloy 0612 0.002 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive Medical T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CST0612FCR002E
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CST0612-FC-R002E
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    2 MOhm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0612
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 170 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 5
Ships today, if you order in Buy all 5 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000