CRS2010-FX-1000ELF
Bourns
Res 2010 100 Ohm 1% 1W A±100ppm/A°C Pad SMD T/R
描述 +
Search Keywords: CRS2010FX1000ELF
  • 部件编号:
    CRS2010-FX-1000ELF
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C