CRM2010-J/-000ELF
Bourns
High Power Thick Film Chip Resistor - 1.0W - 0 ohm Jumper - 200V - SMD 2010 - Tape&Reel
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +