CR2512AFX-4702EAS
Bourns
AEC-Q200 Thick Film Chip Resistor - 1W - 47 Kohm ±1% - ±100ppm/°C - SMD 2512 - Tape&Reel
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +