CR2010-FX-1001ELF
Bourns
Res Thick Film 2010 1K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +