CR1206-FX-3320ELF
Bourns
Thick Film Chip Resistor - 1/4 W - 332 ohm ±1% - ±100ppm/°C - SMD 1206 - RoHS Compliant - Tape&Reel
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CR1206FX3320ELF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CR1206-FX-3320ELF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    332 Ohm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C