CMP2512AFX-1000ELF
Bourns
Res Thick Film 2512 100 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +