CI160808-8N2J
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 8.2nH 5% 100MHz 9Q-Factor Alumina Ceramic 400mA 280mOhm DCR 0603 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CI1608088N2J
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CI160808-8N2J
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Inductance:
    8.2 nH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Laser Cut
  • Maximum DC Current:
    400 mA
  • Maximum DC Resistance:
    280 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C