CI160808-39NJ
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 39nH 5% 100MHz 11Q-Factor Alumina Ceramic 300mA 800mOhm DCR 0603 T/R
描述 +
Search Keywords: CI16080839NJ
  • 部件编号:
    CI160808-39NJ
  • Inductance:
    39 nH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    300 mA
  • Maximum DC Resistance:
    800 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C