CI160808-33NJ
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 33nH 5% 100MHz 10Q-Factor Alumina Ceramic 300mA 600mOhm DCR 0603 T/R
描述 +
Search Keywords: CI16080833NJ
  • 部件编号:
    CI160808-33NJ
  • Inductance:
    33 nH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    300 mA
  • Maximum DC Resistance:
    600 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C