CI160808-15NJ
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 15nH 5% 100MHz 10Q-Factor Alumina Ceramic 350mA 410mOhm DCR 0603 T/R
描述 +
Search Keywords: CI16080815NJ
  • 部件编号:
    CI160808-15NJ
  • Inductance:
    15 nH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    350 mA
  • Maximum DC Resistance:
    410 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C