CI100505-22NJ
Bourns
Inductor RF Multi-Layer 0.022uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.2A 0.6Ohm DCR 0402 Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CI10050522NJ
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CI100505-22NJ
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Inductance:
    22 nH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Multi-Layer
  • Maximum DC Current:
    200 mA
  • Maximum DC Resistance:
    600 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
  • Protection Style:
    N/A
Tools/3D Models +
  • This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 4,900
Ships today, if you order in Buy all 4,900 in-stock or the regular minimum order quantity of 10000