CFN1206-FX-R040ELF
Bourns
Resistor Chip Current Sense Metal Foil 1206 0.04Ohm ±1% 1W ±100ppm/°C T/R
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +