CFN1206-FX-R005ELF
Bourns
Res Metal Foil 1206 0.005 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +