CDNBS08-T36
Bourns
Dio Tvs Array Vwm 36V 500W Unidir Soic8 /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns CDNBS08-T36
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +