CD214C-T90ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 90V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
产品说明书 附件
符合 RoHS 规定
Discontinued
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CD214CT90ALF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CD214C-T90ALF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214C-T90A
  • Maximum Clamping Voltage:
    146 V
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    10.3 A