CD214A-T100ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
产品说明书 附件
符合 RoHS 规定
Discontinued
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CD214AT100ALF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CD214A-T100ALF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Maximum Clamping Voltage:
    162 V
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    2.5 A