CC453232-470KL
Bourns
The CC453232-470KL is a wirewound chip inductor featuring an inductance of 47 µH with a ±10% tolerance in an 1812 package.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CC453232470KL
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CC453232-470KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    47 uH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    260 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.9 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C