9250A-153-RC
Bourns
The 9250A-153-RC is a shielded, molded axial inductor with an inductance of 15 µH.
描述 +
Search Keywords: 9250A153RC
  • 部件编号:
    9250A-153-RC
  • COO:
    VN
  • Inductance:
    15 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    800 mOhm
  • Maximum DC Current:
    315 mA