9250A-103-RC
Bourns
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 10uH 10% 7.9MHz 50Q-Factor Ferrite 220mA 1.62Ohm DCR AXL Bag
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 9250A103RC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    9250A-103-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    1.62 Ohm
  • Maximum DC Current:
    220 mA