78FR18K-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 180nH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 1.15A 73mOhm DCR AXL T/R
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 78FR18KTRRC
  • 部件编号:
    78FR18K-TR-RC
  • Inductance:
    0.18 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    0.073 Ohm
  • Maximum DC Current:
    1.15 A