- 78F102J-RC
描述
RF Choke Bobbin Core 1mH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 60mA 31.4Ohm DCR AXL Bag
Search Keywords: 78F102JRC
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Bourns
部件编号:78F102J-RC
计量单位:Per Each
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
5000 -
Inductance:1 mH
Lead Pitch:N/R
Tolerance:5 %
Technology:Bobbin Core
Maximum DC Resistance:31.4 Ohm
Maximum DC Current:60 mA