78F101J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 100uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 165mA 4.1Ohm DCR AXL T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 78F101JTRRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    78F101J-TR-RC
  • Inductance:
    100 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    4.1 Ohm
  • Maximum DC Current:
    165 mA