77F4R7K-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 4.7uH 10% 7.96MHz 70Q-Factor Ferrite 620mA 400mOhm DCR AXL T/R
描述 +
Search Keywords: 77F4R7KTRRC
  • 部件编号:
    77F4R7K-TR-RC
  • Inductance:
    4.7 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    400 mOhm
  • Maximum DC Current:
    620 mA