77F2R2K-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 2.2uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 750mA 240mOhm DCR AXL T/R
描述 +
Search Keywords: 77F2R2KTRRC
  • 部件编号:
    77F2R2K-TR-RC
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    240 mOhm
  • Maximum DC Current:
    750 mA