5800-271-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 270uH 10% 1KHz Ferrite 500mA 650mOhm DCR AXL
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 5800271RC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    5800-271-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    270 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    557 mOhm
  • Maximum DC Current:
    400 mA