5800-220-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 22uH 10% 1KHz Ferrite 1.7A 51mOhm DCR AXL
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 5800220RC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    5800-220-RC
  • Inductance:
    22 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    50 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.28 A